Егіне Габріелян

ІНЕС НІКОЛУЛІАС: УКРАЇНКА В АРГЕНТИНСЬКОМУ ТАНГО

Зараз для Аргентини характерний якийсь декаданс – розкладання колишньої розкоші, яка точно посмикнулася пеленою тління. Але незважаючи на це, у повітрі витає якийсь незрозумілий мажорний, піднятий настрій людей. Тут якщо і сумують, то подають це дуже вишукано та красиво

Ці емігранти створювали столицю Аргентини, Буенос-Айрес – Париж Латинської Америки. Під час війни також багато європейців переселялися сюди, і доки Європа була охоплена руйнуванням, це місто стало одним із наймодніших міст світу. Аргентина – дивовижна країна: з одного боку, яка пережила жорстокі часи міжусобиць, з іншого боку, що залишилася осторонь Другої світової війни і, певною мірою, від ходу історії… Тут досі відносини між слугою і паном носять архаїчний характер. Я застала той час, коли слуга не міг розмовляти зі своїм паном сидячи … Зараз для Аргентини характерний якийсь декаданс – розкладання колишньої розкоші, яка точно посмикнулася пеленою тління. Але незважаючи на це, у повітрі витає якийсь незрозумілий мажорний, піднятий настрій людей. Тут якщо і сумують, то роблять це дуже вишукано і красиво. Мені пощастило бувати у різних країнах, але Аргентина затягує. Але згодом я зрозуміла, що бути в Аргентині означає бути вільною. Тут дуже багато людей, здатних творити.

УКРАЇНСЬКИЙ АКЦЕНТ АРГЕНТИНСЬКОГО ТАНГО

Для мене танго – це і професія, і спосіб життя. Танцюючи десять років танго, я продовжую набирати «лексичний запас», відвідуючи різноманітні семінари, фестивалі та мілонги. У Києві вже є школи, де навчають аргентинському танго – як класичному, так і нуево. Є також сайти, присвячені танго в Україні, де можна знайти інформацію про заняття, фестивалі, семінари, викладачі та їхні школи. Є календар подій для українських тангерів. Я хотіла б привести до Києва тангошоу, яке буде новинкою. У кожній країні проходять мілонги, Столиця України тепер буде серед них. Аргентинці були геніальними, коли відкрили танго. Я знаю, що моя справа ніколи не застаріє, завжди буде і модною, і актуальною, тому що чоловік і жінка завжди будуть шукати нові шляхи взаєморозуміння, таємниця якого – у танго.

Повну версію читайте у журналі «Особи України» №3