Інесса і Дмитро працюють у дуеті як викладачі та концертна пара з 2006 року, багаторазово виступаючи у різних містах та країнах – Австрія (Відень, Грац), Греція (Афіни). У 2013 році вони стали ініціаторами та учасниками міжнародної танцювальної події GLOBAL TANGO MEETING.

Вони проводять регулярні заняття та виїзні семінари, виховуючи не одне покоління чудових танцюристів, які мають класичну майстерність аргентинського танго.

Вони охоче виступають на творчих вечорах.

Інес Ніколуліас

Інесс Ніколуліас – професійна танцівниця аргентинського танго. Протягом 6 років жила і працювала як танцівниця танго в Буенос-Айресі (Аргентина), навчалася у відомих маестро – Мінго Пугліезе, Грасієла Гонсалес, Ольга Безіо, Ельба Гарсія. Вона викладала танго разом з Сільвіо Ла Віа в клубі Griсel.

Танцювала в дуеті з Антоніо Сервілья Молодшим, Хесусом Веласкесом, Сільвіо Ла Віа, Хуаном Корваланом “Tango Pasion”. В Буенос-Айресі вона продюсувала групу “Рафаель Ніколау Nанго”.

Гастролювала в Аргентині: Буенос-Айрес, Мендоса, Росаріо, Кордова, Сантьяго-де-Чилі, а також в США: Чикаго, Сан-Франциско.

Вона виступала в театрах Буенос-Айреса “Арменонвиль”, “Сан Мартін”.

У 2003 році вона виступала з групою “Tango Pasion” в Буенос-Айресі.

Активно сприяла розвитку танго в Греції – Афіни, виступала в дуеті з Мазеном Ківаном.

Також в Києві вона стояла в основі популяризації та розвитку танго:

У жовтні 2007 року разом з Юлією Кузнецовою та Олександрою Бобровою вперше організувала міжнародний фестиваль танго “ТANGO KIEV STYLE 2007” в Києві, викладаючи та виступаючи з Сільвіо Ла Віа.

Разом з професійним танцором танго Дмитром Ланшиним вони працюють як викладачі та концертний дует з 2006 року, багаторазово виступаючи в різних містах і країнах – Австрія (Відень, Грац), Греція (Афіни). У 2013 році вони стали ініціаторами та учасниками міжнародної танцювальної події GLOBAL TANGO MEETING.

Вони проводять регулярні заняття та виїздні семінари, виховуючи не одне покоління чудових танцюристів, які мають класичну майстерність аргентинського танго.

В даний час вона викладає танго в Києві разом з Дмитром у своїй власній школі (Школа аргентинського танго ІНЕССИ НІКОЛУЛІАС), виступає на сцені Київської філармонії (у спектаклі MARIA TANGUS DEI).

У 2016 році вона брала участь у створенні та сценічній презентації HISTORIA DE UN AMOR (Надії Мейхер).

З 2017 року і до сьогодні вона виступає разом з Дмитром Ланшиним у камерному спектаклі Música. Pasión. Tango!, у дуеті з музикантами Анною Кочергіною та Лідією Ночовською.

Дмитро Ланшин

Невтомний тангеро нового покоління TANGO FUSION, володіє особливим стилем та вмілою імпровізацією, а також витонченим манером танцю, яку ретельно викладає своїм учням.

З 2007 року разом з Інессою Ніколуліас вони викладають танго, являючись майстрами стилю танго салону та концертного виступу.

Інесса і Дмитро, працюючи більше десяти років у парі, постійно вдосконалюють свою технічну майстерність як сценічна пара.

Учням пропонується ознайомитися з танго за власною розробленою методикою, використовуючи стиль Вілья-Уркіса, працюючи у плавний і елегантний спосіб танцю.