Початок зимового сезону занять 2021
  1. Головна
  2. Новини
  3. Початок зимового сезону занять 2021

Друзі, з 28 січня 2021 року починаємо набір до групи новачків.
Урок розпочинається о 19.00 за адресою вул. Жилянська 97, Signal Hall.

Ласкаво просимо всіх хто хоче навчитися правильно та красиво танцювати аргентинського танго, долучившись до його культури, історії, музики та танцювальної граматики!

Особисто я пізнавала танго живучи довгий час у Буенос Айресі, маючи можливість навчатися у старовинних майстрів, що стояли біля витоків розвитку танго, які присвятили мене в суть та істини, дали ключі до відкриття танго фраз!

Також багато душі та пристрасної відданості танго я пізнала від моїх знаменитих партнерів Antonio Servillia Junior та Huan Corvalan, виступаючи на сцені в Аргентині та Америці.

З радістю ділюся своїм досвідом на батьківщині, створивши дует із Дмитром Ланшиним. Разом із ним ми випустили не одне покоління танцюристів, створюємо вистави, виступаємо на сцені.

Кожному, хто знову прийшов у танго, ми трепетно присвячуємо наші знання, намагаючись навчити філігранну техніку, що дозволяє імпровізувати складними елементами, насолоджуватися музикою, знайти себе в парі.

Курс базових технік розрахований на дорослих людей або танцюристів інших видів, що раніше не танцювали, тому що в танго все доводиться починати з чистого листа!

На урок бажано приходити в парі, але якщо пари у вас немає – ми подбаємо про це!

Обов’язково мати змінне взуття (це може бути будь-які м’які туфлі на шкіряній підошві, не кросівки і не кеди) та змінну чисту футболку/сорочка – Signal Hall комфортні умови для перевдягання. До речі, одяг для уроку може бути вашим повсякденним, окремо вбрання для танго ви придбаєте починаючи відвідувати вечірки танго – мілонги, кількість яких у Києві зростає з кожним днем.

Отже, – запрошуємо на урок! Перед відвідуванням – дайте запит на сторінці:

https://www.facebook.com/groups/405087297241459

Також ознайомтеся з роботою нашої школи на сайті tango-iness.com

Також можна з нами зв’язатися в телеграмі/вайбері:

+38 (097) 345-88-82 Інеса

+38 (067) 595-04-16 Дмитро

inesnikol@gmail.com