ТАНГО-ВИСТАВА “PIAZZOLLA 100” 12.03.2021
  1. Головна
  2. Новини
  3. ТАНГО-ВИСТАВА “PIAZZOLLA 100” 12.03.2021

За ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА АРГЕНТИНИ Tango Theater & Art project “Musica.Pasion.Tango” презентують ТАНГО-ВИСТАВУ “PIAZZOLLA 100”, до 100-річчя Астора Пьяццолли. Андрій Пермяков – у ролі Пьяццоли у виставі із найкращими тангерос та музикантами України.r aspera ad Astor Piazzpolla – Крізь терени до зірки.

Спокусливе Танго – втілить тендітна та витончена Ines Nikolulias Інес професійна танцівниця аргентинського танго і хореограф, яка навчалася і працювала, як тангеро в Буенос-Айресі в дуеті з Antonio Cervilla Junior, Hesus Velaskes, Silvio La Via, Huan Corvalan “Tango Pasion”, продюсувала групу “Рафаель Ніколау Nанго”.

Інес Ніколуліас та Дмитро Ланшин – це одна з кращих танго-пар України, яка виконує високо-технічне сценічне танго (Tango Nuevo).

Образ осяйної класичної музики, до якої все життя прагнув митець, та вся музична палітра унікального стилю А.Пьяццоли «танго-нуево» з вільними джазовими імпровізаціями, звучатиме у виконанні лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, віртуозних музикантів , засновників мистецького проекту «Musica. Pasión. Tango”, авторів оригінальних авторських транскипцій – Anna Kochergina Анни Кочергіної (рояль , вокал) та Лідії Ночовської Lida Nochovska (рояль).

Alter ego Пьяццолли – Аккордеон Evgeniy Gryban

PR супровід Виктория Добрянская

Режисер та сценарист – Анастасія Гнатюк