Відкритий урок для пар 11.02.2021
  1. Головна
  2. Новини
  3. Відкритий урок для пар 11.02.2021

Друзі, 11 ЛЮТОГО розпочинаємо новий курс навчання аргентинського танго!

Відкритий урок відбудеться у четвер, 11 січня о 19.00 за адресою вул. Жилянська 97, Signal Hall, 3 поверх

Вартість відкритого уроку 50 грн.

Танго – парний танець, просимо обов’язково це врахувати.

Базовий курс розраховуємо на 3 місяці, потім відповідно засвоєного матеріалу підвищуємо рівень майстерності у групі, проводимо індивідуальні заняття з техніки та стилю, майстер класи з окремих тем, працюємо над постановочною хореографією.

Розклад групових уроків з базової техніки танго:

  • Вівторок з 19.00 до 20.00
  • ЧЕТВЕР з 19.00 до 20.00

Звертайтесь до нас з питаннями, 0973458882, Інесса 0675950416, Дмитро . , що представляє епохи танго у тому розвитку – оскільки ми прагнемо уявити аргентинське танго як як танець, але як культуру, мову, сформований у минулому. Також ми разом зробимо перші кроки танго – щоб зрозуміти його логіку, гармонію, правило ведення та дотримання.

На урок рекомендуємо одягати зручний легкий одяг, змінне взуття – на шкіряній підошві (не на гумовій, то не кеди або кросівки).

У Signal Hall комфортні умови, дуже просимо дотримуватися маскового режиму в холі та роздягальнях.

ПРО НАС:

ІНЕСС НІКОЛУЛІАС – професійна танцівниця аргентинського танго. Протягом шести років жила та працювала танцівницею танго у Буенос-Айресі (Аргентина), навчалася у знаменитих маестро – Mingo Pugliese, Graciela Gonsalez, Olga Besio, Elba Garcia. Викладала танго із Silvio La Via у клубі Griсel. Танцювала у дуеті з Antonio Cervilla Junior, Hesus Velaskes, Silvio La Via, Huan Corvalan “Tango Pasion”. У Буенос-Айресі продюсував гурт “Rafael Nicolau NTango”.

Гастролювала Аргентиною: Буенос-Айрес, Мендоса, Розаріо, Кордова, Сантьяго-де-Чілі та США: Чикаго, Сан-Франциско. Виступала у театрах Буенос-Айреса “Armenonville”, “San Martin”. У 2003 році виступала з гуртом “Tango Pasion” у Буенос Айресі. Активно сприяла розвитку танго у Греції – Афіни, виступала у дуеті з Mazen Kivan. У Києві також стояла біля витоків популяризації та розвитку танго: У жовтні 2007 року разом з Юлією Кузнєцовою та Олександрою Бобровою організувала вперше, а Києві організувала міжнародний фестиваль танго “ТANGO KIEV STILE 2007” викладаючи та виступаючи з Silvio La Via. Разом з професійним танцюристом танго Дмитром Ланшиним працюємо у дуеті як викладачі та концертна пара з 2006 року, неодноразово виступаючи у різних містах та країнах – Австрія (Відень, Грац), Греція (Афіни) у 2013 році – ініціатори та учасники міжнародної танцювальної події GLOBAL MEETING. У 2016 році брала участь у постановці та сценічній презентації HISTORIA DE UN AMOR (Надії Мейхер), Нині викладаємо танго у Києві разом із Дмитром у власній школі, виступаємо на сцені київської філармонії (у спектаклі MARIA TANGO DEI) З 2017- 2

Сьогодні виступаємо разом із Дмитром Ланшиним у камерній виставі MUSIKA.PASION.TANGO у танедемі з музикантами Ганною Кочергіною та Лідією Ночовською. на чудовій 3D сцені київського планетарію.

Дмитро Ланшин Разом з Інес Ніколуліас викладає з 2007 року, будучи майстром стилю танго салон і концертного виступу, має особливий стиль і майстерну імпровізацію. Уроки техніки танцю брав у знаменитих маестро Chicho Frumboli, Sebastian Arce, що значно вплинуло на його творчість та стиль. Проводимо регулярні заняття, індивідуальні уроки, постановочну хореографію, виїзні семінари, випустивши не одне покоління чудових танцюристів, вихованих класичною грамотою аргентинського танго. Водночас постійно підвищуємо технічну майстерність як сценічна пара, дотримуючись як класичних канонів, так і останніх тенденцій сценічного виконання. Учням пропонуємо знайомитися з танго за власне розробленою методикою, працюючи в плавній, елегантній та віртуозній манері танцю.